| Lupu_Emi_1993 a întrebat:

Salut, Am Steam intru in Cs1.6 si cand dau pe Find server imi apare toate serverele ca fiind goale 0/ 32 dar cand intru pe ele defapt sunt jucatori online... Cum remediez aceasta problema?

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Problema este la CS.
Conteaza cum ai facut conexiunea Steam Cs, sau cum ai cs configurat.
PS:Recomand sa iti descarci Cs nVidia E6.
Mult Succes!
Si nu uita sa Dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| Lupu_Emi_1993 explică (pentru DragomirMihail2020):

Pai de ce sa descarc alt Cs daca il am pe cel original cu lincenta platita? Dupa ce ca am dat 10 euro ar trebui sa mearga fara probleme... astept un raspuns mai bun Mersi oricum.

| Lupu_Emi_1993 explică:

Ma ajuta cineva?