| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Am sters monitorul cu soluție de sters geamul si dupa 3 ore mi-a apărut o bulină neagră în partea de jos, sigur a intrat pe acolo dar as dori sa va întreb dacă se va usca si își va reveni sau va rămâne așa.
Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Astia sunt prosti care au inventat solutia speciala de sters monitorul? Eu cred ca nu. Posibil sa nu-si mai revina. Data viitoare baga-l in cadă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Monitorul are pe el o sticlă. Se curăță cel mai simplu cu o vată înmuiată în apă, dar stoarsă, apoi din nou cu o vată uscată.
Picătura aceea e pe partea interioară a sticlei. va rămâne așa, doar va schimba culoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Whitesnake99 a răspuns:

Nu stiu sa iti zic sigur daca o sa fie ok monitorul, dar pe viitor foloseste o solutie speciala pentru ecrane si o laveta de microfibra. Se gasesc peste tot. Bafta!