| TrwshK a întrebat:

Salut.Am tot cautat pe Google servere de Metin2 gata facute(in trecut am incercat sa imi fac eu unul singur dar nu sunt un om cu foarte multa rabdare si nu prea mi-a reusit) dar problema este ca sunt toate de la megaupload, care a fost inchis(proprietarul a fost arestat pentru piraterie de FBI etc. etc.)
Aveti cumva din intamplare un astfel de server gata facut?
Va rog din suflet lasati-va ID-ul daca aveti, va voi contacta!
Multumesc anticipat! O zi buna.

1 răspuns:
| UngureanuFlorin a răspuns:

Yo_floo81 idul meu iti fac eu un server de metin2 doar ca nu ma chinui sa iti setez shopurile din server sau altceva eu iti fac doar server si site de inregistrare