| AlexShadow26 a întrebat:

Salut am un Allview a4duo android 4.2.2 jelly bean si vreau niste jocuri pentru el am doar asphalt 8 si as mai vrea niste jocuri dar sa nu ocupe prea mult (cine stie telefonul stie si de problema cu memoria) cel mai bun joc ia FUNDA

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca telefonul e iesit din garantie, rooteaza-l, si n-o sa mai ai "probleme cu memoria".

| raulx222 a răspuns (pentru CM7YRE):

Daca el se refera la spatiu liber care il are intelefon, atunci nu rezolva nimic cu root-ul