| glowingindark a întrebat:

Salut, am un bug la mouse, de exemplu daca tin apasata o tasta, si vreau sa misc cursorul in acelasi timp nu merge. Cand intru in Cs sau oricare alt joc nu pot sa misc cursorul daca apas pe taste. Oare de ce? Pur si simplu se blocheaza in momentul in care tin apasat pe o tasta. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Schimba mouse-ul sau fa o scanare cu anit-virus. Unii virusi pot modifica comportamentul mouseul/cursorului.
http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro/

Succes!

| glowingindark explică (pentru Lumine):

Multumesc pentru ajutor!

| glowingindark explică (pentru Lumine):

Apropo faza e ca numai pe touchpad imi face asa ca eu am laptop, dar pe mouseul prin usb se misca cursorul, cred ca treaba de la driver