| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, Am un Canon MP160 si nu imi trage foaia, nici jumate iar cand o scot esti indoita putin, are un gunoi ceva? adica atunc cand o misc se aude ceva in ea, un plastic, pot sa l scot?

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Daca ai ceva care se misca liber e putin probabil ca bucata aceea sa faca probleme. Mai degraba daca s-a rupt bucata aceea de undeva din imprimanta (din mecanismul de miscare a foilor) ar putea fi sursa problemei.

In orice caz, poti incerca sa scoti ce se misca liber in imprimanta si sa vezi ce se intampla dar cel mai probabil vei afla ce are daca o duci intr-un service de imprimante.