| Yohei a întrebat:

Am un cont De PUBG mobile, conectat cu Facebook și Google play, contul de Facebook a fost blocat și pot să mă loghez doar cu google-ul. Dacă mă schimb de pe Android pe iOS, pot să mă conectez cu pubg-ul cu contul de Google pe iPhone?

1 răspuns:
| Jacota_Daniel_2002 a răspuns:

Sincer nu, doar dacă Facebook-ul a fost șters de totul cu tot cu conturile la care te-ai logat

| Yohei explică (pentru Jacota_Daniel_2002):

A fost șters doar facebookul, și nu-l mai pot scoate să mă conectez la el cu contul curent de Facebook, acum doar cu google mă mai pot conecta!