| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Am un cont de steam si l-as vinde pentru a-mi lua alte jocuri. Nu vreau sa dau teapa sau ceva, am jocuri pe el de 120e ets 2, gta v, pubg etc si nu stiu unde sa pun anunt daca ma ajutati voi cu un site, ceva link cu un grup ceva.
Multumesc!

1 răspuns:
| UddryKK a răspuns:

În ziua de azi, este imposibil să nu ai Facebook. Acolo găsești diferite grupuri dedicate jocurilor, iți recomand OnlyGames, și dacă ai vrea sa faci o afacere cu un intermediar, iți recomand Morariu Gabi, peste 500 afaceri făcute cu succes, partener DrakeMoon(așa știu că a primit eMail), nu este sigur, dar este un om de incredere, intermediar pe gratis. Baftă