| robby134 a întrebat:

Am un cont de Youtube si as vrea sa imi cresc numarul de abonati. Daca cunoasteti metode de a face subscriberi rapid si eficient va rog sa ma ajutati, sau puteti sa imi lasati un simplu subscribe la adresa de mai jos in caz de nu cer prea mult. Multumesc anticipat! https://www.youtube.com/channel/UCGhRKAj97XpuMFQMr_Zl2Uw /videos? view_as=subscriber

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, abonatii pe Youtube ii poti face daca muncesti si te implici cat de cat, sunt diferite aplicatii / site-uri care-ti aduc o suma de abonati dar sunt degeaba pentru ca ei nu vor fi activi, doar ii ai acolo. decat sa faci asta mai bine incearca sa faci ceva care sa atraga atentia oamenilor.