| ludlow a întrebat:

Salut,am un HP elite 8560w cu i7, 16gb ram si as dori sa adaptez la el o placa video nVIDIA quadro k2200, ma poate ajuta cineva cu o idee sau vreun link cu adaptor, din ce am inteles nu necesita sursa externa! Multumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu gasesti asa ceva la noi in tara! Cauta pe Youtube: cum conectez o placa video exterioara la un laptop! Vei gasi si link in descriere de unde sa-l comanzi de afara! Cel care a postat asta e: ClipFixTv!