| Constantinescu_Alex_1994 a întrebat:

Salut,am un iphone 2G cu IOS 3.1.3 iar cand incerc sa pun aplicatii (jocuri si alte chestii) imi cere o versiune de soft mai noua.
CARE ESTE REZOLVAREA?

6 răspunsuri:
| CasaLocCo a răspuns:

Upgrade la o versiune mai noua...Depinde si ce jocuri pentru ca unele cer cv mai performant gen iphone 4, s sau altele. Funda?

| Constantinescu_Alex_1994 explică (pentru CasaLocCo):

Pai e upgradul final 3.1.3 pentru 2G

| CasaLocCo a răspuns (pentru Constantinescu_Alex_1994):

Up in nicun caz...Cauta alt joc.Inseamna ca nu e compatibil cu softul tau.Cauta ceva care sa fie cu acel soft. Funda?

| Constantinescu_Alex_1994 explică (pentru CasaLocCo):

Asta stiu si eu ca nu e compatibil, dar am vazut iphone 2G cu tot felul de aplicatii jocuri etc, si cred ca exista un hak sau ceva de genul asta

| CasaLocCo a răspuns (pentru Constantinescu_Alex_1994):

Hack nu exista! Are altfel de jocuri.Asta e parerea mea.

| Vu a răspuns:

Iti bagi un soft nou...sau faci up la cel actual