| Addy766 a întrebat:

Am un Laptop Asus F550JX-DM020D cu procesor Intel® Core™ i7-4720HQ 2.60GHz, Haswell™, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB, nVidia GeForce GTX 950M 4GB, Free DOS eu am cumparat fifa 15 mi-a mers prima saptamana iar acum are lag el are windows 7 home basic are legatura? apropo laptopul e de 2 saptamani si iar la league of legends are fps 100 cand incep dar cand apar minionii si campionii imi scade la 50-60 si nu merge chiar foarte bine. CER SERIOZITATE va multumesc!

4 răspunsuri:
| pisiku36 a răspuns:

Ti-as sugera sa il duci la un service specializat in domeniu + laptopurile
la viteza nu chiar asa de bune ca PC-urile.

| Addy766 explică (pentru pisiku36):

Asta urma sa fac dar mai intai am zis sa cer parerea aici...

| pisiku36 a răspuns (pentru Addy766):

Deci totusi primesc fundita?

| Addy766 explică (pentru pisiku36):

Pentru ce? asta voi face cum tiam mai zis dar eu am cerut parerea si tu nu m-ai ajutat cu nimic. dar multumesc oricum