| Marian-Andrei_Buda_1993 a întrebat:

Salut, am un Laptop Asus ROG GL552VW:
>ProcesorsickIntel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2. 60GHz 2.59 GHz
>Ramsick8G
Placa video: Nvidia GTX 960M
Sistem operare: windows 10 pro 64bit.
Ce setari trebuie facute pentru a rula cat mai ok, PUBG emulator (gameloop).

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Salut, seteaza windowsw pe maxim performance din din control panel--systems--advanced systems setings. Aditional Poti sa faci acelasi lucru si din Nvidia Settings.
Ca si recomandare mai trebuie sa-ti mai cumperi macar inca 8 gb de ram sa ai in total 16. Verifica daca ai 2 x 4gb ram sau ai doar o placuta de 8 gb ram. Succes.