| nyros a întrebat:

am un laptop HP 4510S.Mai intai l am blocat cu un program de curatare(startup repair).Nu mai se deschide windowsul,o fereastra care spune sa iau legatura cu administratorul, etc.Acum,am dorit sa reinstalez windows, dar...surpriza! Parola pe bios. Fiind luat second hand, sunt terminat! cine si cum ma poate ajuta va rog?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate te ajuta asta
http://www.laptopulmeu.net/......rvice-tag/
Daca nu te ajuta atunci te pregatesti sa cumperi un eprom. Parola se stocheaza intr-un EPROM. Te duci cu el la un service, nu il poti face acasa.