| horia22boss a întrebat:

Salut.Am un Laptop Lenovo.
Detalii: 3Gb Ram, Procesor Intel Core Duo, si placa video integrata de 1, 3 Gb ram.
Pot sa imi pun Windows pe x64 bit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti, dar nu are rost. Mai bine il pui pe x32 biti si ar trebui sa mearga mai rapid decat daca ar fi pe x64.

5 răspunsuri:
| mucificatorul201 a răspuns:

O sa fiu sincer cu tine : ai un laptop de ****.
daca vrei o performanta cat de cat puneti 32 bit dar nu are nici un rost e mult prea slab si daca vrei gaming 1.3gb E MULT PREA PUTIN am un laptop de 2200 de lei cu : Intel core i5 nVIDIA geforce 940 mx 8 gb etc si merge foarte bine dupa cateva setari si cu un windows 10 piratat :)
inteleg ca poate nu ai bani asa am zis si eu, incearca sa ii pastrezi si sa faci o investitie ca mine

in concluzie, daca nu vrei sa te joci pe acel laptop puneti de 32 bit si iti va merge cat de cat (dar puneti setarile asa cum trebuie - https://www.youtube.com/watch?v=7JhxzslOh18)
PACE

| alexboss2020 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Respect! Ai dreptate dar nu trebuia sa zici ca are in laptop de **** gandeste-te ca nu toata lumea are bani, trist dar adevarat, oricum iti respect opinia.

| mucificatorul201 a răspuns (pentru alexboss2020):

Si eu te respect de asemenea inteleg ca nu toti au bani.

| alexboss2020 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Nici eu nu am avut bani, dar uite ca usor, usor am si mi-am facut o configuratie calumea

| mucificatorul201 a răspuns (pentru alexboss2020):

Felicitari! sper sa continui tot asa eu te sustin