| ahig6hil a întrebat:

Salut am un o problema la internet cand deschid pc merge perfect fara nicio problema dar cand intru pe google chrome merge foarte greu si dureaza cam 2-3 minute la incarcarea unei pagini. Ce sa fac sa mearga mai repede

3 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cred ca ai virusi.Ia un antivirus bun(gratis de pe net)si pune-l sa scaneze.Ai antivirus?

| ahig6hil explică (pentru MioaraParalescu):

Da

| MioaraParalescu a răspuns (pentru ahig6hil):

Lai pus sa scaneze? Daca nu merge, doua solutii:reinstaliazati windows-ul sau ia-ti un antivirus mai bun.Eu iti recomand sa iti reinstalezi windowsul.Numai bine!