| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un PC cam asa : Processor AMD A-10 Quad Core 3, 4gHz, Placs video AMD Radeon 2GB, 8gbRAM,, Hard 1TB. Acum,vreau sa achizitionez un dvd Far Cry 4, ca sa-l joc si nu stiu daca indeplinesc cerintele... oricum mi-a mers Fc3 pe High toate la perfectie. Ce spuneti? A, si acesta e pc meu http://m.emag.ro/......B85JBBBM/. Deci, pot juca Fc4 pe jucaria mea? (Ma refer la pc)

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

De jucat cu siguranta vei putea juca si far cry 4 insa nu la setari maxime mai ales daca ai si un monitor fullhd.Sa zicem ca in 1080 vei putea juca la mediu iar in 720p spre high probabil cu o medie de 30fps fiindca calculatorul este in momentul actual sa zicem de performanta medie