| alecsbsk a întrebat:

am un pc cu configuratia Tip procesor: Intel Celeron Dual Core Model Procesor: e4300 Frecventa procesor (GHz): 2.6 Memorie RAM standard (GB): 2 Capacitate HDD (GB): 500 si as dori sa aflu de ce imi merg unele jocuri greu.

1 răspuns:
| IAmAnonim a răspuns:

Pai ce placa video ai si ai luat ultimul driver pentru placa video (de pe net) adica si procesorul e putin cam vechi sau te-ai dus direct la jocurile astea mai noi da ce jocuri ti-au mers greu?