| Barbanoua_Maria_1965 a întrebat:

Am un pc cu procesor AMD Sempron LE-1200, placa video NVIDIA GeForce 6150 SE nForce 430, de 2. 1Ghz si 1.5 gb ram. As vrea sa stiu de ce imi merg unele jocuri in lag si ce imi recomandati! Mersi!

Răspuns Câştigător
| AndreasClaudiu a răspuns:

Shootere:Call of duty 1(united offensive), 2, 4, battfield 1942, 2, CS 1.6, CS Source, Half Life 1, 2, Sniper elite 1, Max payne 1, 2, H.A.W.X, Tom clancy's rainbow six pana la vegas 2.
Action-Adventure:Tomb Raider pana la underworld, Far Cry 1, Poate si 2, dar pe low si 800x600, Just Cause 1, Thief.
Simulatoare:Fifa pana la 2009(inclusiv), Simcity pana la 4, The sims 1, 2, 3, Poate si 4, Tycoon seria.Cam atat am jucat si eu pe un Celeron D 347, Radeon 9550, 1gb ram.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Nu ai ce-i face!
Trebuie sa-ti cumperi alt PC.