| Shainitaini a întrebat:

Salut,am un PC cu procesor Intel i5 3470,12 GB RAM DDR3, placa video AMD Radeon R7 200 series 4gb DDR3, ce upgrade i-aș putea face sa am mai multe fps pe Fivem, acum am doar 30-40-50.

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Treci pe DDR4 + SSD

| Shainitaini explică (pentru aditimus):

Păi aș trece dar trebuie sa schimb tot din PC, placa video, procesor, rami, placa de baza

| aditimus a răspuns (pentru Shainitaini):

Asa am facut si eu

| Shainitaini explică (pentru aditimus):

Pai nu cred că ar avea rost, mai bine aș cumpăra altul cu banii aia, nu?

| aditimus a răspuns (pentru Shainitaini):

Pastrezi carcasa, hardurile, placa video...restul schimbi

| Shainitaini explică (pentru aditimus):

Pai și cat m-ar costa sa am și eu măcar 60-70 de fps constant?

| aditimus a răspuns (pentru Shainitaini):