| z0r3Ns3n a întrebat:

Am un pc cu: windows 7, amd athlon dual core, 2, 5 gb ram. Merge de un Ghost Recon: Future Soldier?

Răspuns Câştigător
| z0r3Ns3n explică:

Da, o să îți meargă.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, până acum îți merge dar spune-mi și ce placă video ai că degeaba ai toate acestea dacă nu ai placă video.

| z0r3Ns3n explică (pentru OnuOnulică):

Ce-i aia? Unde o gasesc? laughing

| OnuOnulică a răspuns (pentru z0r3Ns3n):

Placa video te ajută să rulezi jocuri. Trebuie să scrii la run dxdiag și dăi pe display și spune-mi ce scrie acolo.

| z0r3Ns3n explică (pentru OnuOnulică):

Zice așa Name- Radeon X1950 Series
Manufaturer- ATI Techonolgies Inc.
Chip Type- n/a
DAC Type- Internal DAC(400MHz)
Approx. Total Memory- 1534 MB
Current Display Mode- 1280x1024 (32 bit) (60 Hz)
Acuma lasa ghost recon, ma intereseaza Call Of Duty Modern Warfare 3

| z0r3Ns3n explică (pentru z0r3Ns3n):

Da, o să îți meargă.

| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Lasa specificatiile placi video nu pot sa iti spun nimica fara specificatiile ei!