| puscasul a întrebat:

Salut
Am un pc Dell optiplex 745 si as vrea sal upgradez la placa video
Procesor 3.4 Ghz Intel Pentium D (dual core)
Slot PCI
Sursa de 280 W

Ce placa video mi-ati recomanda sa pot rula jocuri gen max payne 3 gta 4 just cause, call of duty mw 3.

Răspuns Câştigător
| StaicuFlorian a răspuns:

Hmmm cam cu 130 de lei scapi de problema, sunt jocuri foarte mari si ai nevoie de o placa video la fel de buna, iti recomand una ieftina dar care se descurca foarte bine cu aceste jocuri la detalii MEDIUM

GeForce 210, 1024MB, GDDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA

http://www.emag.ro/......EDY0DBBBM/

| puscasul explică (pentru StaicuFlorian):

Multumesc mult a meritat banii am cumparat-o si m-am jucat mafia 2, just cause 2, sleeping dogs la medium fara lag

| StaicuFlorian a răspuns (pentru puscasul):

Bravo PUSCASUL, si da placa video chiar isi meritat toti banutii big grin