| Jmecherosu14 a întrebat:

Am un pc mai vechi cu urmatoarele cerinte: procesor dual code de 2.8, rami 1gb ddr2, placa video ati radeon de 128mb 3d! Vreau sa stiu daca miar merge cs go! Si daca da cu cate fps! Sau daca nu ce inbunatatiri sa sac sa imi mearga bine!

Răspuns Câştigător
| Zuupass a răspuns:

Nu iti merge din pacate cs:go, dar cs 1.6 mai e jucat si poti gasi unul. Si daca iti stii cerintele uitate pe steam la cerintele de sistem a lui cs:go. Din cate stiu eu nu
PS: Imbunatatiri*.

4 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Pe low cu 5 fps

| andreasnemes a răspuns:

Nu iti merge cs:go dar poti incerca cs 1.6, cs source.

| Jmecherosu14 explică:

Cs source am avut si imi mergea cu 100fps! Multumesc de sfaturi! O sa imi inbunatatesc pc si mai vin cu o intrebare ca aceasta!

| ionutrdv2000 a răspuns:

Da merge cs-ul, descarca -l!