| Ponce a întrebat:

Am un pc pentium 3 mai vechi 384 mb ram, 500 mhz, placa video 256 as vrea sa stiu ce jocuri merg pe el big grin cei care au avut sau au pentium 3 sa spuna plzzz ce jocuri le merg! ast Raspuns! (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| StillXo a răspuns:

Star craft 1 mafia 1 nu prea multe este cam slabut calculatorul si tot felul de jocuri mici http://www.buygames.ro/pc.htm cauta aici si o sa vezi

3 răspunsuri:
| thedarkngel2011 a răspuns:

Ati mere ThePunisher s-ar putea sa ai un pic mai rau, freedom fighters, hercul etc jocurile care ai sanse sa ati mearga dar nu mari sunt F.E.A.R(e de groaza ati apare uneozi o fantoma pe nume alma in fata)

| fghjs a răspuns (pentru thedarkngel2011):

Oare ii merge gta 3

| fghjs a răspuns:

Mie imi merge gta 3 tie