Întrebare recomandată | nirocino a întrebat:

Am un prieten care are 3 Terabiți pe Dropbox.
Imi poate trimite o invitatie ca sa pun si eu 50 Gb la el sau prietenii (invitatii) sunt limitati la doar 2Gb?
Multumesc anticipat pentru raspuns si FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti uploada peste limita pe care o ai tu pe contul tau.

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Ca sa poti avea mai multa memorie valabila trebuie sa platesti.
Nu este un program cu care dai si prietenilor tai memorie prin invitatie.
Daca nu vrei sa platesti, poti sa l rogi pe prietenul tau sa iti pastreze un dosar trimis de tine la el.
Dar alta posibilitate nu ai pentru a mari free acei 2gb de memorie.