| TutorialeRo a întrebat:

Salut! Am un prieten care de mult are PlayStation 4 si Gta V, Iar el si-a cumparat PS+, vrem sa ne jucam amundoi GTA ONLINE, dar nu stiu cum...Eu sunt de pe PC, iar el de pe PSs i nu stiu cum sa facem sa ne adaugam la prieteni.La PC Este butonul HOME Pentru Social Club, dar la PS Nu cred ca merge.Stie cineva cum pot sa ma joc cu el? HELP!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu faceti, ca el poate juca doar cu cei de PS4 si tu doar cu cei de pe PC.

| glasulfilologului a răspuns:

Nu puteți sa jucați împreună. Serverele sunt diferite. Adică cam asa:
PC cu PC
Xbox cu Xbox
PS cu PS

| anonynus2000145 a răspuns:

Nu, nu aveti cum, trebuie sa fiti pe aceleasi platforme.