| Valy9999 a întrebat:

Am un ps3 si jocurile uncharted 2 si 3 nu merg se incarca intr-una. astept dar degeaba ..se tot invarte sabia aia jos incolt ..alte jocuri merg fara probleme..gta5 merge. Prima oara cand am incercat sa joc cele 2 jocuri a mers, acum arata ca se incarca atat..Stie cineva de problema poate avea?

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Pai vezi, ingrijestele mai bine si nu pune mana pe discuri daca ai mana murdara.Tu te plangi ca sunt pretentioase ps-urile stai sa vezi ca eu am xbox daca prinde un pic dre praf sau las o amprenta ceva nu porneste jocul deci de fiecare data trebuie sa sterg cd-urile.Te felicit ca ai rezolvat problema singur bravo!

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Cd-urile uitate bine la ele si spune-mi daca sunt zgariate

| Valy9999 explică (pentru alexboss2020):

Nu sunt zgariate..acum 2 zile le-am cumparat

| Valy9999 explică (pentru alexboss2020):

Am rezolvat. Erau foarte putin 'murdare' nu stiam ca sunt asa pretentioase ps-urilelaughing

| Mrn_Robert_1994 a răspuns (pentru alexboss2020):

Am si eu aceeas problema.dar eu le am sters..CD-Ul este putin zgariat..mai am vre'o sansa sa rezolv ceva?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Valy9999):

Pai vezi, ingrijestele mai bine si nu pune mana pe discuri daca ai mana murdara.Tu te plangi ca sunt pretentioase ps-urile stai sa vezi ca eu am xbox daca prinde un pic dre praf sau las o amprenta ceva nu porneste jocul deci de fiecare data trebuie sa sterg cd-urile.Te felicit ca ai rezolvat problema singur bravo!