| stefan2014 a întrebat:

Am un router de la clicknet smart 80x si as vrea sa deschid un server de counter-strike1.6 pentru mine si pentru prieteni sa ne antrenam... problema este ca un prieten a spus ca nu pot tine serverul de counter-strike cu acest router... unde am cautat pe internet am gasit sa fac niste setari cu toate ca nu am reusit sa le fac, dar m-am gandit sa va intreb pe voi ca sa aflu daca are rost sa fac setarile sau nu, sa nu le fac degeaba. Multumesc

3 răspunsuri:
| georgevali a răspuns:

Daca te hotarasti la pc am eu un joystick pentru tot gta cs nft to eftin cu doar 95 lei si e nou in magazin seda cu 250 lei descriera:Este un joystick de tip maneta nefolosit cu instructiuni in limba engleza conexiune prin USB la laptop sau la calculator cablu de 2.5 metri card personal si merge la orce joc ca:GTA, CS, NFS, etc este ambalat in cutie proprie.Se misca il toate partile si este usor de folosit nu trebuie sa instalezi nimic, gama de produse Trust este una dintre cele mai bune firme de console si joystick-uri.ma anunti aciea

| stefan2014 explică (pentru georgevali):

Nu am nevoie... eu astept pareri despre intrebare...

| stefan2014 explică:

Dau funda... am uitat sa zic. sper sa primesc raspunsuri ajutatoare.