| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy mini gt s5570 poate cineva sa ma ajute cum fac sa update android am gasit pe youtube dar nu stiu cum funda cine ma ajuta.

1 răspuns:
| Jynque a răspuns:

Simplu, instaleaza KIES pe calculator, actualizeaza soft-ul daca e necesar, trebuie sa ai telefonul incarcat la maxim, apoi conectezi telefonul la calculator. Cu tot cu KIES pornit ar trebui sa-ti apara un mesaj cu actualizare disponibila pentru telefonul tau.