| Manu_2295 a întrebat:

am un Samsung galaxy s2, nu ma lasa sa conectez usb la PC, mi-a mers tot timpu dar de cand am reinstalat windowsul nu ma mai lasa. imi da cv eroare ca cica nu gaseste aparatul, si sa verific daca e conectat corectstraight face helpsad

1 răspuns:
| SƬƐFΛИ a răspuns:

Sall.
Pentru inceput si mie mi s-a intamplat la fel cu telefonul meu.Incearca sa cauti de pe telefon pe calculator poate il gaseste asa sau de pe calculator pe telefon.Denu inseamna ca nu iti merge pe acest windows.