| danpopa a întrebat:

Salut, am un server Minecraft si as vrea sa inlocuesc mapa ce s-a generat pe una ce am descarcat-o dar nu se primeste.Cind inlocuesc mapa si cinnd intru pe server ma arunca in gol(am incercat asa cu mai multe mape si a acelasi rezultat.As vrea sa imi explicati cum sa schimb o mapa in minecraft multiplayer

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Deci, intri in folderul unde se afla fisierele serverului, si stergi de acolo folderul "World" si din mapa pe care vrei sa o bagi copiezi din folderul unde este salvata tot "World" si ii dai paste in directorul unde se afla serverul. Sper ca te-am ajutat!
Daca mai ai probleme trimite-mi un mesajwinking

| Andrei_Silviu_1996 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Ba eu nu am inteles ce ai vrut sa spui straight face dai add la silviu_silk-mess sau la skype: skypeme672 sa imi faci

2 răspunsuri:
| Altam007 a răspuns:

Ma si eu mi-am facut sv de mc si cand intra pe server nu trebuie sa se inregistreze si cum as putea face ca sa se intregistreze?