| stalin a întrebat:

Am un smart box, luat de pe Aliexpres și când vreau sa ma uit la un film, are un fel de pauza, de o clipa, în timpul filmui, ceea ce face sa fie greu de urmărit. Sper sa ca m-am făcut înțeles. Așadar, are cineva idee ce as putea face sa remediez problema? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai ce sa remediezi, ca acolo unde-i pauza de cate 1 minut fusese reclama si acum filmul nu mai da reclama, dar are acea pauza in loc. este nprmal ce se intampla, trebuie doar sa ai rabdare sa se termine pauza accea.

| stalin explică (pentru Violleta2022):

Mersi, dar nu m-ai înțeles, sau nu m-am făcut eu înțeles. Nu are pauza de un minut, de o fracțiune de secunda, merge sacadat, ca să zic asa. In fine. Cred ca nu am ce ii face..mentionez ca pe YouTube merge prefect!