| TuTuOfficial a întrebat:

Salut am un sv de samp si nu poate fratele meu sa intre eu ma conectez cu localhost:7777 si el cu ip meu (mi-a-ip) si ii zice retrieving info ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Opresti firewall si configurezi routerul(daca ai)

3 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Ba omule asta care a mai raspuns esti tare handicapat. Daca nu stii taci dracu. Man tu poti intra pe el dar ceilalti nu pot pentru ca trebuie sa faci Port Forward. Da-mi add aici ca dureaza mult : ciubotasebi@yahoo.com

| TuTuOfficial explică (pentru RocKzZ):

Ce tot injuri meri in mata de nob il injuri pe CinevaNou care vrea sa ajute fara motiv meri in mata

| TuTuOfficial explică:

RocKzZ asa o cheama pe mata?