| Anonimboy18 a întrebat:

Salut,am un telefon Orange rono si cand imi descarc unele jocuri de exemplu real racing 3 ma joc si dupa un timp imi iese pur si simplu mentionez ca am mai avut jocul inainte si mergea perfect ce as putea sa fac ☺ funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut adyshoor,

Incearca sa repornesti telefonul, iar daca intampini aceeasi problema, iti recomand sa iti salvezi datele de pe el si sa revii la setarile din fabrica pe calea Setari - Backup si resetare - Resetarea configurarii din fabrica.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| MValentin a răspuns:

Ai memoria RAM incarcata, daca ai mai multe jocuri de ex: Shadow Fight, Goat Simulator care ocupa mult din Ram dezistaleazale si descarca de pe goolgeplay: Clean Master si dai pe primul care iti arta o periuta happy