| roby223 a întrebat:

Salut am un Xbox 360 și cand incerc sa joc orce joc online imi scrie ca profilul actual nu are permisiunea de a juca pe Xbox live. Cineva mi-a zis sa imi schimb locația asa ca am facut alt cont cu o locație din USA si tot asa scrie. ma puteti ajuta cu un tutorial sau altceva

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Iti trebuie cont de xbox live gold ca sa joci online. Trebuie fie sa platesti lunar, fie sa cumperi un card de x luni.

| roby223 explică (pentru Wr3nch):

Deci daca nu plătesc nu pot juca online

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

NU poti. Dar daca te abonezi primesti 2 jocuri gratis pe luna si le poti juca cat timp lplatesti abonament.
http://www.abonament-xbox-live.com/games-with-gold
Astea sunt jocurile de luna asta. Site-ul e doar ca exemplu pentru jocuri, nu fac reclama.