| David770381 a întrebat:

Am un xbox 360 slim e(ultimul inainte de xbox one) si e de 250gb. Imi ajunge memoria daca vreau sa imi descarc urmatoarele jocuri?

Gta 5
Fifa 16
Assassin creed unity;
Assassin creed syndicate;
Fifa 17;
Rayman legends;
Destinity;
Call of duty black ops 3;
Call of duty 4 modern warfare
Call of duty infinite warfare
Batman arkham city;
Batman arkham knight;
Amazing spiderman 2;
Gears of war 4
Titanfall 2
Blur;
Farcry 4;
FarCry primal
Mortal kombat x;
Dead space 3;
Transformers fall of cybertron;
Mafia 3;
Battlefield 1
Red dead redemption

Si daca imi ajunge, spuneti si cateva jocuri la dublu(nu online pentru ca este modata) nu conteaza cu masini, cu batai... si cateva call of duty mai frumoase. Funda

3 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Boss te invat o metoda buna de a aveea mult mai mult spatiu
Eati stick de 10 -20 G s-au cat vrei tu
Eati si card de 10-20 G s-au cat vrei tu rolling on the floor
SI o sa ai o memorie imensa asa facaem eu lu-am multe stickuri ca sa am memorie nelimitata Funda?

| David770381 explică (pentru ionutborcea):

Ce legatura are un stick de 16gb avand in vedere ca un joc are peste 20gb? Plus ca nu eu le instalez ca nu stiu, ma duc la cineva acasa si ii dau bani

| ionutborcea a răspuns (pentru David770381):

K fa ce vrei e am zis si eu un raspuns.