| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am vazut ca se fac bani reali daca lasi la minat urmatoarele jocuri:Entropia Universe si WOW. Daca cumpar varianta platita la WOW ce comanda sa pun sa mineze singur fara ca eu sa fiu la PC? Dar ce comanda sa pun ca sa mineze si la Entropia Universe si sa fac bani reali daca nu sunt la PC? Dar ce jocuri pentru PC stiti care ofera 100% bani reali pe PayPal sau direct pe Card? Dar ce aplicatii online care ofera bani reali 100% pe PayPal sau pe Card gen Viespar?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe mine m-ai pierdut stiu despre crytomonede dar nu-s la curent c jocurile care mineaza pentru tine, eu stiu de jocurile video piratate care contin malware care intr-adevar mineaza dar pentru hackeri nicidecum pentru TINE!

| Wr3nch a răspuns:

Poti sa faci bani daca farmezi iteme si/sau faci tu ceva cu meserii, dar de obicei facu bani in joc si vinzi goldul la altii. Nu recomand, e foarte grindy si trebuie sa sa o faci acriv nu cu boti.

| Zaygon a răspuns:

Nu exista asa ceva. Iar minarea cu procesorul/gpu-ul nu mai e avantajoasa din prisma consumului de curent(odata cat consuma procesorul + racirea aferenta).

Daca vrei bani, lucreaza pentru asta.
Poti face bani din sondaje online.