| William1000 a întrebat:

Am vazut că TomSka va lansa un joc numit It's Muffin Time! Faza este ca nu am mai folosit KickStarter inainte si nu stiu exact cum sta treaba. Zice ca jocul este valabil pentru pre-comandare, dar nu sunt sigur daca trebuie sa donez bani ca sa primesc jocul, sau pot astepta pana se lanseaza?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Pai, apasa pe pre-comanda, si vezi ce se intampla
care e problema?

| William1000 explică (pentru Bizon95):

M-am uitat si in ciuda faptului ca creatorul a spus ca se poate pre-comanda, singurul buton pe care il are se numeste "Back this project" si nu stiu daca dor sustin proiectul cu banii dati sau chiar voi primii produsul

| Bizon95 a răspuns (pentru William1000):

Http://universe.ro/
sunt doua probleme MAJORE cu acest domeniu
2. poate fi cumparat, care e ilegal din cate stiu eu pentru domeniile.ro

1. asta e de ultimul rahat, pe Asphalt 8, mai dau peste reclame, iar una dintre ele e CHIAR la Universe.ro si spune ca vor face si ca vor drege, proiect sustinut de, ei bine, Telekom (si au pus sigla telekom)

ce vreau sa spun cu toate astea, e ca tepe de genul asta nu sunt deloc imposibile, si anume sa se apuce sa faca pre-reclama la un produs si apoi sa nu fie gata absolut nimic din respectivul proiect, nici macar pre-comanda

cum am dovedit mai sus, se intampla si la case mari (Telekom... WOW)