| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am vazut la jucatori din pgl ca sedan sau perry ca la deagle au tinta mica adica cum e la ak47 sau m4a1 atuncui cand nu tragi, normal,as vrea sa stiu cum pot face si eu tinta la fel de mica, multumesc

11 răspunsuri:
| H0p3r a răspuns:

Cl_crosshair_size small?

| Niiiicu a răspuns (pentru H0p3r):

Asta am mersi oricumwinking

| D33jayDany a răspuns:

Este un bug de la HLTV.

| GeorgePiticul a răspuns:

Sper sa va ajute acest tutorial pentru cei incepatori care vor sa faca tinta mai mica la cs.
Deci cand ai intrat in counter-strike 1.6 intrati in consola si scrieti:
bind "l" "cl_lw 1 "
bind "p" "cl_lw 0 "
Apoi cand intrati pe un anumit server va lasati de pe CTRL si apasati "l" si apoi "p" apoi va ridicati si va ramane tinta de parca tineti apasat pe CTRL.

| Niiiicu a răspuns (pentru GeorgePiticul):

Salut scuze ca spun asta dar e o prostie deoarece se duce de rapa tinta am citit si eu asta si am incercat si dupa acee pentru a da head sau pentru a ucide un oponent eu trbuia sa pun tinta mult mai jos de picioarele adversaruluiwinking

| rObYsYkA a răspuns:

Atunci cand te lasi in jos si ai deagalu in mana se face tinta mai mica, dar nu stiu cum l-ai vazut poate aveau un cfg pentru asta.

| LucianZ a răspuns:

Tinta se face mai mica din optiuni ai de ales dintre small(mica), medium (medie), large(mare) si auto-size (se regleaza singura)... daca nu ma insel. Treaba cu sedan nu stiu...

| Niiiicu a răspuns (pentru LucianZ):

Stiu dar eu o vreau si mai micawinking:d

| LucianZ a răspuns (pentru Niiiicu):

Mai mica de atat nu se poate -antreneaza-te!