| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Salut
Am văzut la niste jucători de cs go ca au tinta la cs go mai groasă și am căutat pe internet si nu am gasit comanda daca puteti sa ma ajutați.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| TheCrusader a răspuns:

Cauta prin optiuni la crosshair. Dar nu gasesc nici un motiv pentru care ai vrea tinta mai groasa; cu cat mai subtire, cu atat mai bine.

| Manu223 a răspuns:

E o mapa pe workshop cu o gramada de tinte care le au profesionistii si poti sa iti faci si tu una a ta dar nu mai stiu numele mapei

| Ghițăăăăă a răspuns:

Cl_crosshaiethickness 0, 1, 2