| catalin542000 a întrebat:

Salut,am vazut multe oculus rifturi la 450lei la 1000lei etc,pentru pc.
Cam care ar fi diferenta intre oculus rifturi, ce ar putea sa aiba unul si nu altul, mai ales ca am vazut doua oculus rifturi la fel aceeasi firma cod tot unul la 500lei si altul la 1000lei.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu orice set de ochelari VR e un "Oculus Rift"
Cand e vorba despre diferenta de pret pot fi lucruri precum controlerele acelea specifice, sistemul de "orientare" prin camera sau calitatea propriu-zisa a materialului.

| catalin542000 explică (pentru PainTech):

Da,vreau sa folosesc pentru ets 2