| CezarAjutorul a întrebat:

Salut am vazut pe metin2 ro niste tipi clonati (sa le zic asa) care atakau in acelasi timp aveau acelasi tip de puteri si aveau atak de la distanta nici macar nu se apropiau de monstru si deja il omorau. puteti sa imi spuneti cum se cheama hacku (si daca e easymetin2 sa imi spuneti cum fac sa clonez boti)

Răspuns Câştigător
| VladCzR a răspuns:

Lol.nu poti clona boti.are mai mult conturi,... si in acelasi timp si-a activat, multi client easi metin. dude.u se pot clona. FUNDAAA

2 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Sunt boti aia ma

| CezarAjutorul explică:

We careva poate sa imi explice adica trebuie sa ai 3 conturi deschise cu acelasi lvl?