| SƬƐFΛИ a întrebat:

Salut.
Am vazut pe net jocuri shooter in care poti vorbi pe servere online.
Cand eram mai mic am avut un joc in care puteam vorbi pe servere si mi-am facut un prieten si faceam echipa sa ii omoram pe toti.
Daca sti un joc in care poti vorbi pe online(dar sa fie shooter) sa imi spuneti.
Eu mai stiu ca Medal of Honor mai poti vorbi pe servere.
Dau funda.happy

P.S. Sa fie jocuri shooter misto daca puteti sa imi spuneti de ex ca counter strike dar fara acesta.

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Asculta cu mare atentie, cum sti de Medal of Honor iti voi da ce stiu mai bine.Eu iti recomand:
Call o Duty :Blak ops
Battlefield 3 si 4
Team Fortres 2
si sute altele, de fapt cred ca toate shooter-le moderne fac asta dar cele de sus sunt preferatele mele m-ai ales cand cineva foloseste microfonul sa puna muzica chinezeasca si cativa playeri se opresc din impuscat si se ticnesc find ca nu stui sa dea pe mut.

| SƬƐFΛИ explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Multumesc.
1)Dar din jocurile astea care iti plac cel mai mult?
2)Exista si servere din Romania?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru SƬƐFΛИ):

Team Fortres 2 are o comunitate imensa de romani, treaba e ca prima daca cand am intrat am apasat la nimereala pe un server si era roman.Pe steam unde e jocul primesc permanent invitati la eventuri sau concursuri.
Si sa stii ca prooaca dependenta, primele doua saptamani din joc nu puteam sa fac nimic altceva pe PC, acum nu mai joc prea des dar in general fiind ca am cam toate cele 250 de iteme principale din joc si am jucat in toate felurile.