| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Am vreau un ps4 și o plasma pe care sa ma pot juca.Am 400 lei tata a spus ca dacă mai Astept 2 săptămâni imi va da restul banilor pentru tot ce imi trebuie dar așa imi zice mereu și nu mai îmi da nimic.Ar mai fi o varianta sa îmi iau o trotineta se freestyle odelor mf1.8+ dar nu știu dacă o sa îmi placa atât de mult sau dacă nu o sa ma plictisesc.Ce sa fac? NU ȘTIU LA CE CATEGORIE SA PUN ÎNTREBAREA

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pune-l să-ți scrie că-ți dă banii pentru plasmă și ps4 - n-o să mai dea inapoi!

| Alexuţ02 a răspuns:

Aştepţi, e Crăciunul şi cred că poate chiar îţi va da.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Alexuţ02):

Nu îmi da nimic de craciun