| TestosXD a întrebat:

Am vreo doua zile aveam fps 100, iar cu "cl_showfps 1" imi arata vreo 800 fps. Acum, nu depaseste 20 fps. Am comenzile fps_max 101 fps_modem 101 developer 1. Am incercat si cu developer 0 dar nu merge. Am bagat si comenzi precum cl_minmodels 1 cl_shadows 0 si alte comenzi care economisesc din consumul de fps dar nu imi creste decat pana la 25 fps. Am facut si setari la placa mea nVidia GeForce 9400 GT cu vertycal sync si restul dar tot mic ramane fps.
Dau funda daca aveti solutii care m-ar putea ajuta

Răspuns Câştigător
| marius6543 a răspuns:

Dai la Optiuni (in counter strike)apoi in setari si acolo daca ai pe Software schimba pe OpenGL asa mi-a fost si la mine pe un counter-strike.

| TestosXD explică (pentru marius6543):

OMG, multumesc!

| TestosXD explică (pentru marius6543):

OMG, multumesc! Ei bine... acum mi se inchide CS cand se incarca la "Precaching resources" cand incerc sa intru pe un server...