| marco74 a întrebat:

Am vrut sa imi fac server de samp si am cam facut o prostie.(Am host de la gazduire jocuri). Am bagat baza de date in filezilla iar din gresela am sters tot ce era in aceasta...ce pot face ca sa recuperez ce am sters?

2 răspunsuri:
| CarpeDiem2004 a răspuns:

Mare lucru nu ai ce sa faci, cel mult poti trimite un ticket la firma de gajduire sau sa folosesti un backup, daca ai facut. Succes!

| marco74 explică (pentru CarpeDiem2004):

A făcut ticket si au zis ca nu au backup de mai devreme de ora 22, atunci cand era goală. Mi.au zis sa urc baza de date de la gamemode.