| Andrei_Paunescu_1999 a întrebat:

Salut,am vrut sa instalez Windows 7 si când am intrat in setup ca sa il instalez,s-a blocat mouse-ul. Am trecut cu vederea si am continuat doar cu tastatura. Când am terminat și am intrat in windows nu mergea nici tastatura, nici mouseul. Tastatura merge doar daca nu e mouseul conectat sau daca nu il mișc. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai faci instalarea din nou si bagi mouse-ul si tastatura intr-un port usb 2.0 deoarece windows 7 la instalare suporta doar port usb 2.0, sper sa-ti mearga.

| Andrei_Paunescu_1999 explică (pentru Stefancalin1997):

Acum merge, deoarece am reinstalat windows 10, dar mersi oricum!