| Fafika a întrebat:

SALUT
am windous xp si cand intru in local disk(C) in documents and settings in foldarul cu numele meu si acolo nu gasesc foldarul cu local settings sa intru in aplication data sa bag salvarile la saints row the third.Va rog ajutati-ma ca am nevoie mare. dau funda

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

S-ar putea sa fie invizibil. Ca sa il vezi intra in control panel>folder options>View> bifeaza Show hidden files and folders si debifeaza hide protected operating system files.

| Fafika explică (pentru Zangetsu):

Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Fafika explică:

Multumesc mult