| Claudiu666 a întrebat:

Salut,am windows 7 Ultimate, si la orce metin imi apare"Metin2.Create_NO_apropiate_device",am scanat cu antivirusul [avast], am defragmentat,am incercat daca pe ambele partiti si tot asa face, intrebarea este de ce?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie doar să actualizezi driverul pentru placa video manual sau automat.

Actualizare automată:

1 - Click dreapta pe My Computer (XP) sau Computer (7)
2 - Click pe Manage în meniul deschis
3 - Du-te la Device Manager / Device Manager
4 - clic dreapta pe placa video și apasă Actualizare

Dacă această procedură nu funcționează încearca să dezinstalezi driverul și reinstaleaza-l în mod automat.

Dacă acest proces nu funcționează, descărca driverul pentru placa ta video manual de la producător.

Bafta!