| MarcusAlex503 a întrebat:

Ar rula gta v la high cu urmatoarele: 12gb ram, memorie hdd 1.2 tera, placa video nVIDIA geforce gt640 2gb, procesor Intel pentium dual core 3.1 ghz.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da ma, iti va rula cu setarile date la minime.
Placa aia video e o porcarie.

| Clau_Andrei_1989 a răspuns:

O sa ai noroc de iti merge pe minim, placa video nu e buna de nimic

| Badita_Cosmin_1994 a răspuns:

Da ar rula perfect. ai procesor bun si placa video buna. bafta

| bogdanv2805 a răspuns:

Salut. Nu cred ca ai sanse sa iti mearga la high. Ram-ul si hdd-ul sunt bune, dar procesorul nu e bun (doar doua nuclee) si placa video e prea mica. Eu am gtx 960m de 4gb si cand il am la high utilizeaza aproape 3gb